• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Święto wszystkich dzieci,

Obchodzimy jak szaleni!

Tak można podsumować tegoroczny dzień dziecka, który odbył się w naszej szkole. Będąc szkołą, która promuje zdrowy tryb życia zorganizowaliśmy turnieje sportowe. A dokładniej to nasi cudowni wuefiści, którzy spisali się na 6+! Na początku odbył się mecz piłki nożnej, potem siatkowej, a następnie gra w "dwa ognie". Całą zabawę uwieńczył mecz nauczyciele vs uczniowie. Wszyscy rewelacyjnie się bawili. Lał się pot, a sala oraz boisko pełne było śmiechów, radosnych okrzyków, czy motywujących nawołań! Na sam koniec okazało się, że samorząd przygotował słodkie upominki. Wszyscy z radością pałaszowali słodkości!