• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Absolutorium to czas podsumowań, wspomnień, podziękowań i pożegnań. To wyjątkowe wydarzenie w naszym liceum miało miejsce w ostatni piątek kwietnia. Podczas uroczystej gali zakończenia edukacji przez tegoroczne klasy czwarte wręczano uczniom nagrody, podziękowania rodzicom, a młodsi uczniowie przygotowali krótki program artystyczny. Pani dyrektor Aneta Kalina Szczepaniak we wzruszających słowach pożegnała uczniów, życząc jednocześnie szczęśliwego, spełnionego życia osobistego i zawodowego, sukcesów i udanych życiowych wyborów.

Drodzy Absolwenci!
Dziękujemy za wspólne lata, za współpracę, za wspólne pokonywania trudności, za Wasze uśmiechy i miłe słowa. Z całego serca życzymy Wam niech Wasza przyszłość będzie sumą pracy i najlepszych doświadczeń lat szkolnych.
Pamiętajcie o nas i odwiedzajcie.