• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

18 stycznia 2023r. w Branżowej Szkole I stopnia w Wilczogórze odbyło się spotkanie doradcy zawodowego p. Magdaleny Bejenki z grupą uczniów klas VII i VIII ze SP W Budzisławiu Kościelnym. Uczniowie wraz z opiekunem , p. Marzeną Fedorowicz, zapoznali się ze szkołą tzn. obejrzeli sale lekcyjne, porozmawiali z uczniami i nauczycielami. Atrakcją były zajęcia w pracowni krawieckiej, w której mogli spróbować swych sił jako przyszli uczniowie krawiectwa korzystając z pomocy i wskazówek starszych koleżanek z tejże pracowni, szyli serduszka, które stały się ich własnością. W czasie spotkania uczniowie mogli również sprawdzić swoją znajomość języka angielskiego (gry przygotowane przez nauczyciela języka angielskiego p. Julię Witkowską) oraz zastanowić się nad wyborem przyszłego zawodu. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Uczniowie nie kryli swego zadowolenia z tej wizyty (zarówno ci z wilczyńskiej branżówki, jak i odwiedzający).

 

 

 

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook

 

 

Szkolny Klub Kibica

Instagram

instagram logo

 

Facebook ikona PSD