• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

12 stycznia br. odwiedzili nasze liceum uczniowie Szkoły Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Kleczewie pod opieką doradcy zawodowego, pani Marty Lewandowskiej. Młodzież z klasy VIIIa miała możliwość porozmawiać z nauczycielami i zobaczyć klasopracownie. Bardzo dziękuję pani Marcie Lewandowskiej za poświęcony naszej szkole czas lekcyjny. Dziękuję także uczennicom klasy IIIa Majce Robak, Julce Rachubie, Julce Nierychła oraz Anicie Jeryś za opiekę nad młodszymi kolegami i zaprezentowanie im naszej placówki.

                                                                                                                   Maria Michnik

 

 

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook

 

 

Szkolny Klub Kibica

Instagram

instagram logo

 

Facebook ikona PSD