• Czcionka:
 • A
 • A+
 • A++
 • zresetuj wielkość interlinii
 • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
 • Kontrast:
 • wĹ‚acz kontrast
 • wyĹ‚acz kontrast
 • Mapa strony:
 • mapa strony

Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań.To zdanie możemy z pewnością przytoczyć na zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Nie tak dawno witaliśmy się we wrześniu, a ju 24 czerwca oficjalnie rozpoczęliśmy swoje długo wyczekiwane wakacje! Nadszedł czas pożegnania. Dziękujemy Wam za ten wspólny rok, który minął w mgnieniu oka. Było wiele nauki i sprawdzianów, ale też mnóstwo wspaniałych chwil niezwiązanych z lekcjami i nauką, dlatego śmiało można powiedzieć, że szkoła stała się dla Was drugim domem. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te chwile z uśmiechem na twarzy!

Gratulujemy wszystkim, którzy otrzymali promocję do następnej klasy. Pamiętajcie, że każdy z Was jest niepowtarzalnym, wyjątkowym i wartościowym młodym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach. Niech to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć w siebie.

Absolwentom Branżowej Szkoły I stopnia w Wilczogórze życzymy mądrze wytyczonych celów. Z jednej strony na miarę Waszych możliwości, z drugiej – o krok dalej. Nie bójcie się marzeń. One dodają sił, motywują do działania, zachęcają do przekraczania własnych ogranicze, życzymy, żebyście zawsze czuli, że postępujecie dobrze. Byście znaleźli własną drogę do szczęścia. Osiągnęli to, co sami sobie założyliście. I by nigdy nie zabrakło przy Was bliskich osób, z którymi swoją radość i swoje szczęście będziecie mogli dzielić.

 

Najlepsi w nauce w roku szkolnym 2021/2022:

 • Gościmska Patrycja

 • Anita Jeryś 

 • Jaworski Gabriel 

 • Burczyńska Patrycja

 • Wincza Zuzanna 

 • Kosiński Piotr 

 • Nierychła Julia

 • Szczepaniak Hubert 

 • Biegasiewicz Iga

 • Robak Majka 

 • Paluszyńska Aleksandra

 • Kornowicz Julia

 • Filip Głoszkowski 

 • Jaworski Paweł

 • Kuczyńska Paulina

 • Krzemińska Weronika 

 • Dławichowski Hubert 

 • Rusin Magdalena

 • Przebieracz Adam

 • Stępczyńska Alicja 

 • Mrówczyńska Martyna

 • Nawrocki Wiktor

 • Rosiejewska Izabela

 • Stolarska Martyna

i Tumiczek Norbert - 100% frekwencja

 

Gratulujemy!

 

Odpoczynku, wspaniałych i bezpiecznych wakacji, dużo słońca i do zobaczenia 1 września już z nową energią do pracy.

 

Gify Słońce - Gify i obrazki na GifyAgusi.pl

https://www.facebook.com/watch/?v=1027933868113591