• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Uczniowie klasy III BPo Kosiński Piotr oraz Szadkowski Wiktor po przebrnięciu szkolnego etapu reprezentowali godnie naszą szkołę w powiatowej Olimpiadzie Wiedzy Konsumenckiej. Uczniowie zmierzyli się z 40 pytaniami dotyczącymi: sprzedaży konsumenckiej, pozasądowego rozstrzygania sporów konsumenckich, prawa ochrony konkurencji i konsumentów oraz przepisów prawa: bankowego, turystycznego, energetycznego, ubezpieczeniowego i telekomunikacyjnego. Honorowy patronat nad powiatowym finałem XVI Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej imienia Elżbiety Połczyńskiej objął Starosta Koniński, a nad jego przebiegiem czuwała komisja pod przewodnictwem Powiatowego Rzecznika Konsumentów.

                                                                                                 Bartosz Łukaszewski

 

 

 

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook

 

 

Facebook ikona PSD