• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Dzięki uprzejmości Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Kleczewie uczniowie klasy 2B uczestniczyli w zajęciach w jednostce straży pożarnej. Uzyskali odpowiedzi na pytania; jak prawidłowo wzywać straż, jak funkcjonuje krajowy system ratownictwa gaśniczego. Zapoznani zostali jak strażacy są przygotowani do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Poznali także wyposażenie medyczne i gaśnicze strażaków.

                                                                                                                                                               mjr Antoni Antkiewicz

                                                                                                                                         

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook

 

 

Facebook ikona PSD