• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Z okazji Dnia  Flagi,  w ramach przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa odbył się konkurs pod nazwą Konkurs o fladze, który został przeprowadzony 28 kwietnia 2022 r. W konkursie brała udział klasa 1aP z Branżowej Szkoły I stopnia w Wilczogórze, gdzie największą ilość punktów, a zarazem pierwsze miejsce uzyskał Wiktor Wiatrowski oraz uczniowie klasy 1A i 1B Liceum Ogólnokształcącego w Kleczewie, gdzie największą ilość punktów, a zarazem pierwsze miejsce uzyskał Oliwier Wiśniewski z klasy 1B. Gratulujemy.

                                                                                                                                  Organizator konkursu Roman Jałoszyński

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook

 

 

Facebook ikona PSD