• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

20 kwietnia br. uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia w Wilczogórze i Liceum Ogólnokształcącego w Kleczewie wzięli udział w autorskim programie znanego aktora – Lecha Dyblika.

Program ten to opowieść o człowieku, który wiele razy mógł wybrać ciemną drogę, kuszony  przez środowisko „artystyczne” najpierw w liceum, później na deskach teatru  i planie filmowym. To spowiedź artysty, który wiążąc swoje życie ze sceną muzyczną i filmem nigdy nie użył „wspomagaczy”, gdyż twórcze działania tak dalece pochłonęły  jego umysł  i  serce,  że  zwyczajnie  w  ich mnogości wygrała wolność od używek i pasja. Spotkanie z nim to poznanie historii człowieka, którego głęboka wiara w wartości płynące z Biblii oraz zauroczenie bogactwem daru jakim jest życie i jego nie przypadkowość zaprowadziły ku pragnieniu dzielenia się tym z młodym pokoleniem.

Podczas koncertu Pana Lecha Dyblika na sali panowała cisza, skupienie, wszyscy byli zasłuchani. Nie było komentarzy, uwag. Program pod kątem pedagogicznym, został przygotowany w konsultacji ze specjalistami, którzy od lat mają do czynienia z problematyką uzależnień.

 

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook

 

 

Facebook ikona PSD