• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

   Oliwia Natywo, Mikołaj Andrzejczak, Anita Jeryś- to uczniowie, którzy wzięli udział w XVI Lirycznych Spotkaniach z Norwidem, konkursie recytatorskim, mającym swój finał 11.04.2022r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Koninie.  Anita Jeryś, uczennica klasy 2A, brawurowym wykonaniem wiersza Czemu...zachwyciła jurorów i zdobyła III miejsce oraz nagrodę rzeczową. Pozostali uczestnicy, choć niedocenieni przez komisję,także zasłużyli na uznanie i gratulacje. Opieką merytoryczną otoczyła uczestników p. Elwira Jeglińska, wsparcie duchowe zapewniła p. Paulina Radecka-Struglińska, nad organizacją wyjazdu czuwała p. Anna Płchcińska. Dziękujemy i gratulujemy!

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook

 

 

Facebook ikona PSD