• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

W dniach  od 16 do 22 listopada 2021 r. uczniowie klas 1 i 3 Branżowej Szkoły I stopnia w Wilczogórze,  wzięli udział w zajęciach warsztatowych  na temat: Mechanizmy uzależnień i możliwości uzyskania pomocy, prowadzonych prze instruktora terapii zajęciowej,  panią Urszulę Polanowską. Celem warsztatów było uświadomienie zagrożeń wynikających z uzależnień oraz wzbogacenie wiedzy na temat instytucji, w których można znaleźć  wszechstronną pomoc specjalistyczną.

                                                                                                                                                      pani Magdalena Bejenka

 

 

received 855368471811551

 

received 855368471811551

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook

Przekierowanie na stronÄ™ Instagram