• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kleczewie przyłączył się do akcji Różowa skrzyneczka, która polega na zwalczaniu tzw: ubóstwa menstruacyjnego. Koordynatorem akcji zapoczątkowanej przez Fundację różowa skrzyneczka jest pani Beata Bednarek. Każda z dziewcząt będzie mogła skorzystać z środków higienicznych w czasie miesiączki. Dostęp do tamponów bądź podpasek w szkolnej toalecie bądź szatni sprawi, że uczennice będą czuć się jeszcze bardziej komfortowo w naszej placówce niż dotychczas. Niestety aż 4% kobiet w naszym kraju nie posiada środków na zakup niezbędnych produktów higienicznych. Branie udziału  w przedsięwzięciu takim jak to sprawia, że świadomość dotycząca menstruacji wzrasta, ponieważ miesiączka nie jest powodem do wstydu i powinniśmy o niej rozmawiać. Więcej informacji na temat akcji znajdziecie tutaj:

https://www.rozowaskrzyneczka.pl/

 

Weź, jeśli potrzebujesz, zostaw, jeśli masz nadmiar

 

 

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook

Przekierowanie na stronÄ™ Instagram