• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

31 maja  w Branżowej Szkole I stopnia w Wilczogórze odbył się integracyjny Dzień Dziecka. O godzinie 8:00 wyruszyliśmy w kierunku plaży w Wilczynie. Na miejscu zostały rozegrane mecze w piłkę siatkową, plażową oraz nożną. Po zmaganiach sportowych, ze smakiem, zjedliśmy kiełbaski z grilla. Wszyscy byli bardzo zadowoleni ze wspólnie spędzonego czasu. Koordynatorami przedsięwzięcia byli: p. Tomasz Drzewiecki i p. Damian Nowak. Dziękujemy!!!

 

                                                                                                                                                   Damian Nowak

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook

Przekierowanie na stronÄ™ Instagram