• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

  9 kwietnia w liceum odbył się Festiwal Nauli i Sportu. Gościliśmy uczniów ze szkół podstawowych z: Kleczewa, Wilczyna, Budzisławia Kościelnego, Złotkowa, Sławoszewka, Koziegłów, Kazimierza Biskupiego, Ostrowitego, Ślesina, Wandowa, Dobrosołowa, Skulska, Kozarzewa i ......z Ilmenau. Było ponad 300 osób!

   Natomiast 17 kwietnia Szkoła Branżowa I stopnia w Wilczogórze, podczas Dnia Otwartego, gościła w swoich murach uczniów klas siódmych i ósmych z pobliskich szkół podstawowych. W trakcie wydarzenia, odwiedzający mieli okazję poznać naszą szkołę oraz zapoznać się z życiem codziennym uczniów i nauczycieli. Klasopracownie zostały otwarte dla zwiedzających, a nasi uczniowie z ochotą opowiadali o swoich doświadczeniach.

To były bardzo przyjemne dni! A Was drodzy ósmoklasiści zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności szkolnej. Drodzy Ósmoklasiści! Niedługo czekają Was egzaminy i trudne życiowe wybory, dlatego mamy nadzieję, że odwiedzając nas, znaleźliście coś dla siebie. Dołączcie do naszego zespołu!