• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

 W sobotę, 21 października świętowaliśmy Jubileusz 75-lecia istnienia naszego Liceum.

Obchody jubileuszu rozpoczęły się mszą świętą w kościele parafialnym. Następnie wszyscy udali się do budynku szkoły, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości.

Wydarzenie uświetniło swoją obecnością wielu dostojnych Gości: przedstawiciele władz organu prowadzącego, a także przedstawiciele władz samorządowych powiatu i pobliskich gmin, dyrektorzy szkół, emerytowani nauczyciele i pracownicy administracji, absolwenci oraz przyjaciele szkoły. W czasie składania życzeń i gratulacji przez zaproszonych Gości padło wiele ciepłych słów i motywujących życzeń.

Jubileusz szkoły to dobry czas na radość z osiągnięć pedagogów i wychowanków, plany na przyszłość i przypomnienie historii szkoły - o tym wszystkim w swoim wystąpieniu mówiła gospodarz uroczystości Dyrektor szkoły pani Aneta Kalina Szczepaniak.

Po uroczystej gali przyszedł czas na spotkania w salach lekcyjnych i wspomnienia z dawnych lat, przywoływanie w pamięci koleżanek i kolegów, nauczycieli, były również rozmowy o teraźniejszości.

Podsumowując, z okazji jubileuszu szkoły, życzymy sobie kolejnych pięknych lat! Rozwijajmy się, osiągajmy sukcesy, ale także po prostu twórzmy przyjazną, bezpieczną i ciepłą placówkę do której uczniowie przychodzą z radością w poszukiwaniu wiedzy, dobra, prawdy i piękna.

To był wspaniały dzień, pełen dobrych emocji, radości, i wzruszeń.

I jak tu nie kochać takiej szkoły?

Dziękujemy z całego serca za Waszą obecność na obchodach 75-lecia naszej szkoły.

Niech atmosfera tego spotkania przetrwa w miłych wspomnieniach na zawsze!

Przeżyjmy to raz jeszcze… zapraszamy do galerii.

 

 

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 16 osób
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i tekst
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tekst
 
  
Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób i tekst