• Czcionka:
  • A
  • A+
  • A++
  • zresetuj wielkość interlinii
  • wĹ‚Ä…cz wiÄ™kszÄ… interlinie+
  • Kontrast:
  • wĹ‚acz kontrast
  • wyĹ‚acz kontrast
  • Mapa strony:
  • mapa strony

 Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 za nami!

4 września w Liceum Ogólnokształcącym w Kleczewie odbyła się uroczystość rozpoczęcie roku szkolnego. Pani dyrektor Aneta Kalina Szczepaniak oficjalnie rozpoczęła rok szkolny 2023/2024, witając wszystkich uczniów, a w szczególności uczniów klas pierwszych.

   Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w Branżowej Szkole I stopnia w Wilczogórze odbyło się o godzinie 8:15.

Pani wicedyrektor Wioletta Adamczyk przywitała wszystkich uczniów, a w szczególności pierwszoklasistów, którzy stawiają pierwsze kroki w naszej szkole.

Wszystkim uczniom życzymy w nowym roku szkolnym samych sukcesów i oby przyszłe dni były pełne uśmiechu i zadowolenia. Niech nasza szkoła będzie dla Was Wszystkich miejscem wszechstronnego rozwoju i źródłem wiedzy.